top

Европейське мережі шукають виробників продуктів в Україні

Европейське мережі шукають виробників продуктів в Україні
date 20.02.2018 category Новини ринку

Европейське мережі шукають виробників продуктів в Україні

В рамках ділової зустрічі 17 українських компаній, серед яких львівська кавова фабрика «Галка», найбільший алкогольний холдинг Західної Європи Bayadera Group, компанія з вирощування ягід U-Berry, кондитерські компанії АВК і БКК, національний виробник соусів, кетчупів і макаронних виробів «Чумак» , а також Healthy Tradition - продукти для здорового харчування, презентували 4 байерам REWE Group свою продукцію.
Як повідомила керівник відділу закупівель Good Wine Ганна Макієвська, вимоги до якості продукції в Австрії відрізняються.
«В Австрії продажу органічної продукції найвищі в Західній Європі, і австрійці готові платити за якісні продукти, - пояснює Анна Макієвська. - І якщо говорити про переваги, то в цій країні збільшуються продажі сирних продуктів, соків з підвищеною кислотністю, джемів без цукру, але з шматочками фруктів ».
Як зазначила представник Deloitte Ukraine Наталія Руденко, всі ці тонкощі потрібно знати виробникам.
«Якщо експорт є для компанії стратегічною метою, ми рекомендуємо для ефективної роботи залучати консультанта. І бути готовим, що від першої зустрічі і до підписання контракту може пройти мінімум 9 місяців, а до моменту появи продукції на полицях торгової мережі - до двох років », - розповідає Наталя Руденко.