top

Українське морозиво - високоякісний продукт. Та ще й смачний!

Українське морозиво - високоякісний продукт. Та ще й смачний!
date 19.06.2018 category Новини ринку

Українське морозиво - високоякісний продукт. Та ще й смачний!

Так, у торгових мережах було відібрано 8 зразків морозива від 5-ти українських виробників, а також 2 зразки заморожених напівфабрикатів від 2-х виробників.

Зразки були протестовані в ДП «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» за фізико-хімічними, органолептичними, мікробіологічними та молекулярно-генетичними показниками. За результатами досліджень, всі протестовані зразки повністю відповідають нормам і вимогам нормативних документів.

Довідково:

Асоціація українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» - потужне громадське об'єднання, що створене 30 жовтня 2001 року, до складу якого входить 36 організацій – це підприємства-виробники морозива і заморожених продуктів в Україні.

Асоціація захищає права і інтереси українських виробників, сприяє розвитку виробництва морозива, заморожених продуктів і індустрії холоду, здійснює інформаційну підтримку підприємств, розвиває взаємовигідні зовнішньоекономічні зв'язки, укріплює науково – виробничий потенціал підприємств.