top

Кондитерська компанія АВК відкрила новий бісквітний комплекс в Дніпрі

Кондитерська компанія АВК відкрила новий бісквітний комплекс в Дніпрі
date 29.03.2018 category Новини ринку

Кондитерська компанія АВК відкрила новий бісквітний комплекс в Дніпрі

За даними компанії, відкриття нових виробничих ліній, виробнича потужність яких становить 10 тис. тонн в рік, дозволить компанії вдвічі збільшити обсяги виробництва злакових продуктів таких як KRESKO, "Мажор", "Бам-Бук". Протягом першого місяця роботи загальний обсяг виробництва бісквітної продукції АВК склав понад 1800 тонн.
"У минулому році ми вивели на ринок інноваційний продукт, який не має аналогів в Україні - солодкі хрусткі снеки KRESKO. Технологія виробництва таких ласощів дозволяє зберегти всі корисні властивості злаків і виключає вміст канцерогенів. Високий попит на новий продукт і бісквітної продукції в цілому перевищив всі наші очікування. Тому, щоб задовольняти потреби внутрішнього і зовнішнього ринків було вирішено відкрити новий комплекс ", - розповів засновник компанії АВК Володимир Авраменко.
Як говориться в повідомленні, за підсумками минулого року експортні продажі злакової продукції компанії виросли в 1,7 рази. Ласощі цієї категорії стануть флагманами в експорті АВК і в 2018 році. Серед найбільш зацікавлених - ринки Арабських країн і Китаю.
Нагадаємо, група компаній "АВК" в 2013 році викупила у регіонального інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) 25% своїх акцій за $ 45 млн.
Як повідомляло Delo.Ua, компанія АВК в 2016 році інвестувала в нові виробничі потужності 150 млн грн. Зміни торкнулися в першу чергу Дніпровської кондитерської фабрики, яка після втрати контролю над Луганській і Донецькій фабриками стала основною виробничою площадкою АВК. "Ми повинні були відновити частину асортименту, оскільки фактично втратили виробництво печива", - уточнюють в компанії. У 2017 році АВК відновила виробництво асортименту продукції під ТМ Kresko, запустивши нову лінію, в яку було інвестовано 6 млн грн.