top

Дельта Вілмар СНД призупинила інвестпроект в Південному через здирників

Дельта Вілмар СНД призупинила інвестпроект в Південному через здирників
date 23.01.2018 category Новини ринку

Дельта Вілмар СНД призупинила інвестпроект в Південному через здирників

В Україні зародився новий вид шахрайства. Представники великого бізнесу заявляють про спроби вимагання з боку однієї з благодійних організацій. Так, у випадках відмови сплатити запропонований благодійний внесок на користь Фонду "Міжнародні антикорупційні суди" потенційні жертви потрапляють в так званий «чорний список» і стають об'єктами цілого ряду судових позовів, антикорупційних розглядів та інформаційних атак.
Про це заявив глава ради директорів компанії Дхруба Чаран Панда. За його словами, після оприлюднення планів «Дельта Вілмар СНД» по будівництву заводу в порту, компанія отримала лист від благодійної організації з пропозицією за плату сприяти у вирішенні питань з неправомірними діями правоохоронних органів, але залишила цей лист без відповіді.
Він додав, що благодійна організація також направила свої скарги до Митного і Податкового комітету Індонезії, в комісію з цінних паперів США, на фондову біржу Сінгапуру, де зареєстрована материнська структура «Дельта Вілмар СНД».

5 січня компанія отримала інформацію від своєї материнської структури Wilmar International про поданий благодійною організацією позов до Вищого суду Джакарти зі звинуваченнями в контрабанді та відмиванні грошей.

Нагадаємо, що чистий прибуток компанії Wilmar за 9 місяців 2017 р склав $ 791,8 млн, що на 92,4% більше показника за аналогічний період минулого року ($ 411,5 млн).