top

Bayadera Group зацікавлена в купівлі заводів Укрспирту

Bayadera Group зацікавлена в купівлі заводів Укрспирту
date 05.03.2018 category Новини ринку

Bayadera Group зацікавлена в купівлі заводів Укрспирту

Про це в інтерв'ю LIGA.net повідомив генеральній директор холдингу Анатолій Корчинський. На його думку, приватизація Укрспирту - необхідна. "Я думаю, що і Baydera, і будь-якому гравцеві ринку це (купівля заводу - Ред.) Було б цікаво. Маючи в розпорядженні власний спиртзавод, можна впливати на сировину і якість спирту. Світовий досвід показує, що відсутність монополії в спиртовій галузі приносить державі більше податкових надходжень до бюджету ", - говорить Корчинський.
За словами Корчинського, фактично будь-який державний спіртзхавод може займатися поставками спирту нелегальним виробникам. "Факти виробництва нелегального алкоголю зафіксовані в Харківській області, в столиці, в Луцьку. Ми регулярно передаємо правоохоронним органам списки точок, які реалізовують контрафакт, ваші колеги-журналісти провели вже десятки розслідувань про заводах-виробниках. Фактично будь-який державний спиртзавод цим може займатися. Тому назвати конкретний завод буде не зовсім правильно ", - сказав гендиректор Bayadera Group.
Bayadera Group створена в 1991 році, її власники - Наталія Бондарева і Святослав Нечитайло. Компанія об'єднує профільні активи в алкогольній галузі - торгівлю, логістику і власне виробництво лікеро-горілчаних виробів в Україні та Білорусі, вина, вермутів і коньяків, а також є ексклюзивним імпортером світових алкогольних брендів в Україні. Оборот холдингу в 2017 році склав 6,5 млрд грн, що на 14% більше, ніж в 2016-му. За даними Держслужби статистики, частка компанії на ринку горілки досягає 32,4%.