top

"Ашан Рітейл Україна" продала 20% акцій мережі "Фуршет"

"Ашан Рітейл Україна" продала 20% акцій мережі "Фуршет"
date 15.10.2017 category Новини ринку

"Ашан Рітейл Україна" продала 20% акцій мережі "Фуршет"

"Подібне рішення корелює з глобальною стратегією" Ашан Рітейл Україна ", яка передбачає розвиток мультиформатності під єдиною маркою-вивіскою. Недавній викуп магазинів" Караван ", які поступово перейдуть під марку" Ашан ", прямий тому доказ", - повідомила прес-служба "Ашан Рітейл Україна "в четвер.
Суму угоди сторони не розголошують.
Auchan і український гурт рітейлу "Фуршет" підписали угоду про партнерство в 2007 р
Угода, крім іншого, передбачала придбання компанією Auchan 20% акцій "Фуршету".
На момент угоди "Фуршет" був другий за величиною роздрібною мережею в Україні, що оперує 58 супермаркетами з однойменним брендом.
Мережа супермаркетів "Фуршет" за станом на 12 жовтня 2017 р складається з 81 магазина у всіх регіонах України.
Як повідомлялося, в червні 2017 року "Ашан Рітейл Україна" повідомила про підписання угоди з українським дистриб'ютором "Караван" про викуп його активів - 9 гіпермаркетів в Україні, в яких зайнято 3,3 тис. працівників.
Загальна площа гіпермаркетів "Караван" становить 58 тис. кв. м.
"Ашан Рітейл" входить до складу Auchan Holding, що не котирується на біржі і об'єднує сімейних акціонерів і співробітників. Auchan Holding представлений в 17 країнах і складається з трьох підприємств: "Ашан Рітейл", яка об'єднує в усіх країнах існують канали продажів продовольчих товарів (гіпермаркети, супермаркети і е-комерція); "Іммошан" (Immochan) і "оней Банк" (Oney Banque).
Кількість торгових точок компанії в світі складає понад 3,7 тис.
Група Auchan створена в 1961 р З 2016 року виручка Auchan Holding виросла на 0,7% - до EUR52,8 млрд., А чистий прибуток - на 18,2%, до EUR0,82 млрд.
В Україні управління гіпермаркетами "Ашан" здійснюється через ТОВ "Ашан Україна Гіпермаркет" (Київ), яке було створено в 2007 р Перший гіпермаркет "Ашан" в Україні був відкритий в кінці березня 2008 р зараз мережа нараховує 11 гіпермаркетів в Україні: шість - в Києві, по одному - в Кривому Розі (Дніпропетровська обл.), Запоріжжі, Львові, Сокольниках (Львівська обл.) і Фонтанці (Одеська обл.). Штат співробітників перевищує 3,6 тис. чол.
Мережа "Караван" в Україні з жовтня 2003 р розвивали Сергій Хрипков і Андрій Гордієнко. В даний час мережею керує ТОВ "Група рітейлу України" ( "ГРУ", Київ), яка, згідно з держреєстру, належить кіпрській "Ронгейт Холдінгс Лімітед", кінцевим бенефіціарним власником якої зазначений кіпріот Симеон Симеон.
Чистий дохід "ГРУ" в 2015 р склав 3 млрд. 301,69 млн. грн., Чистий прибуток - 14,27 млн. грн., Дані за 2016 р поки відсутні.