top

Agrofusion запустить фабрику з виробництва томатного порошку

Agrofusion запустить фабрику з виробництва томатного порошку
date 15.05.2018 category Новини ринку

Agrofusion запустить фабрику з виробництва томатного порошку

«У цьому році в Снігурівці будуємо фабрику з виробництва томатного порошку, оскільки це дуже затребуваний продукт. Зараз йде обговорення з міжнародними фінансовими установами. Сподіваємося через три роки приступити до будівництва четвертого томатоперерабативающего заводу. Для виробництва томатної пасти чотири заводи - це, напевно, буде оптимальна кількість », - сказав він.
Сакаль також уточнив, що компанія розглядає можливість інвестувати 2 млрд грн в четвертий завод з переробки томатів.
«Обсяг коштів, які компанія інвестує в розвиток в цьому році, зараз обговорюється з нашими фінансовими партнерами. Думаю, обсяг інвестицій складе 1,2-1,3 млрд грн », - уточнив він.
У той же час, за словамСакаля, компанія збільшила плани з переробки томатів до 750 тис.т, тоді як раніше Agrofusion планувала виростити і переробити 630 тис. т томатів.
Для довідки: Agrofusion - вертикально інтегрований сільськогосподарський холдинг із замкнутим циклом виробництва, по вирощуванню томатів і їх подальшою переробкою в томатну пасту. Підприємства компанії розташовані на півдні України - в Миколаївській і Херсонській областях. Компанія об'єднує три заводи, 20 тис. га зрошуваних земель і два тепличних комплексу по вирощуванню розсади. Холдинг виробляє томатну пасту під торговою маркою ТМ «Інагро».