top

Про компанію

Про компанію

photo

«Аграріан Фуд Технолоджиз Продакшн» здійснює діяльність на ринку інгредієнтів. Компанія є правонаступницею Концерну «Беарс Фуд Інгредієнтс», який почав свою діяльність в 1993 році. Пройшовши шлях від дистриб'ютора провідних міжнародних компаній до лідера в українському сегменті виробництва інгредієнтів. «Аграріан Фуд Технолоджиз Продакшн» ввібрав в себе все краще та привніс сучасні практики й підходи ведення бізнесу. І на сьогоднішній день є сильним гравцем з багатим 24-х річним досвідом роботи, як на локальному, так і на європейському ринках.

Місією компанії є задоволення потреб клієнтів – виробників хлібобулочних і кондитерських виробів, виробників морозива і снеків, забезпечуючи кращі в галузі хлібні суміші, кондитерські глазурі, жири та смако-ароматичні суміші розроблені і вироблені з гарантією виняткової якості, з повагою до традицій і пристрастю до інновацій.

Ми думаємо про продажі своїх клієнтів і партнерів, тому прагнемо постачати продукти, які принесуть помітне збільшення продажів і прибутку. Все це досягається тісною співпрацею, умінням чути один одного і чітким виконанням поставлених завдань.

Структура

«Аграріан Фуд Технолоджиз Продакшн»
Виробництво: сухих функціональних сумішей для хлібопекарської, кондитерської та пищеконцентратной промисловості; сухих смако-ароматичних сумішей.
Виробництво: маргаринів і жирів для хлібопекарської, кондитерської та молочної промисловості.

Які компанії входить у «Аграріан Фуд Технолоджиз Продакшн»

Виробничі підприємства «Аграріан Фуд Технолоджиз Продакшн»

пеціалізоване підприємство, яке пропонує готові рішення для Вашого бізнесу – полікомпонентні суміші для хлібопекарської промисловості, смако-ароматичні суміші для виробництва снеків. Завдяки великому досвіду роботи в хлібопекарній, кондитерській та харчоконцентратній галузі, ми самостійно розробляємо всі наші продукти. У своїй діяльності підприємство орієнтується на задоволення індивідуальних потреб споживача і прагненням до інновацій.

Український виробник спеціалізованих маргаринів та жирів з широким асортиментом для хлібопекарської та кондитерської промисловості. Компанія – сильний і стабільний гравець на ринку з 2003 року.

Iнноваційнний центр

Наші технологи, розуміють потреби хлібопекарської, кондитерської, харчоконцентратної галузі, пропонують своїм клієнтам найкращі рішення, допомагають їм оптимізувати їх продуктивність і розвивати свою індивідуальність. Фахівці Інноваційного Центру розробляють нормативно-технічну документацію і рецептури для подальшого їх впровадження на підприємства. Освоюють нові і вдосконалять існуючі технології хлібопечення, виробництво шоколаду і маргарину, ведуть постійний контроль якості продукції, що випускається в умовах, максимально наближених до виробництва, проводять планові та індивідуальні семінари для вирішення конкретних завдань, що виникають на підприємстві.

Сфери застосування продукції «Аграріан Фуд Технолоджиз Продакшн»